Правила магазину PALETOT.ua

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, зокрема заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту, означає Вашу згоду з умовами даної угоди.

Сайт  інтернет – магазину paletot.ua дає змогу Вам переглядати матеріали цього сайту тільки для особистого не комерційного використання. Забороняється копіювати відео та фото матеріали. Заборонено змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

Переглядаючи веб - сторінки інтернет – магазину paletot.ua та користуючись послугами клієнт магазину, клієнт зобовязаний:

а.  користуватись сторінками інтернет – магазину, не втручатись і не порушувати його роботу;

б. не поширювати і не передавати неприйнятний, чи заборонений законодавством контент;

в. користуватись послугами інтернет - магазину не створюючи незручностей для інших користувачів та адміністратора;

г. використовувати опублікований на сторінках інтернет - магазину контент для власного використання;

д. не надсилати і не публікувати на сторінках інтернет – магазину комерційну інформацію без спеціального замовлення;

1. Основні положення

  1.  Адміністратор веб - сайту інтернет - магазину , paletot.ua  код ЄДРПОУ 3005503372, місцезнаходження: 21000, м. Вінниця, вул. Келецька, 78

1.2  Сайт веб - сайт інтернет - магазину , включно з усіма веб - сторінками; власником інтернет - магазину є ФОП Козодаєв Олександр Володимирович.

1.3  Сайт надає можливість придбання товарів за допомогою електронної мережі (Інтернет) за веб - адресою: paletot.ua (магазин).

1.4  Адміністратором персональних даних клієнтів  магазину є paletot.ua  код ЄДРПОУ 3005503372, місцезнаходження: 21000, м. Вінниця, вул. Келецька, 78.

1.5  Наведені тут правила поширюються на всіх користувачів інтернет - магазину і містять принципи реєстрації і користування обліковим записом в в інтернет -магазині, а також електронного бронювання та попереднього замовлення товарів, які пропонує інтеренет - магазин (товар чи товари), замовлення товарів в інтернет -магазині і укладення договорів продажу товарів.

1.6  Всі користувачі інтернет - магазину можуть отримати доступ до правил в будь -який момент, натиснувши на посилання «Правила магазину paletot.ua» на сторінці сайту інтернет - магазину, або завантаживши і записавши, на власний розсуд, правила як файл з розширенням «.pdf» на носій інформації.

  1. 7 Дані про товари в інтернет - магазині, їх опис та вартість є пропозицією для укладення договору продажу, бронювання товару чи замовлення.

1.8 Фотографії, відеоматеріали та презентація продукції, що пропонується в інтернет - магазині, призначені виключно для ознайомлення з конкретними моделями товарів.

  1. 9 Товари в магазині мають опис і характеристики заявлені виробником конткретного товару та індивідуальне позначення . Інтернет-сторінка містить відомості про особливості і властивості товару, його вартість і матеріал, з якого він виготовлений відповідно до заяв виробника.

2. Правила користування інтернет магазином, укладання договорів на продаж, замовлення,   та резервування.

2.1    Інтернет – магазин paletot.ua  надає можливість укладення договорів на  продаж, замовлення, бронювання товарів за посередництвом мережі інтернет, а також надає інші послуги передбачені цими правилами.

2.2    Умовою для користування інтернет – магазином є ознайомлення та прийняття цих правил.

2.3   Договори продажу, замовлення, бронювання укладаються між користувачем магазину (клієнтом) та  paletot.ua  (сайт інтернет - магазину) адреса: 21000 м. Вінниця  вул. Келецька 78 код ЄДРПОУ 3005503372, ФОП Козодаєв Олександр Володимирович.

2.4   Відомості, що надаються клієнтом в процесі (замовлення) укладання договору, повинні бути правдивими актуальними і точними. Інтернет – магазин paletot.ua залишає за собою можливість відмовити клієнту у виконанні (замовлення)  укладеного договору оферти, якщо надані відомості будуть неточними і ускладнюють або виключають можливість виконання замовлення, paletot.ua може зробити спробу зв’язатися з клієнтом для уточнення данних необхідних для виконання замовлення.

2.5   Інтернет – магазин paletot.ua використовує всі доступні технічні та організаційні засоби з метою захисту особистих даних клієнтів, в тому числі запобігання отримання і модифікації не уповноваженими особами даних, які вказуються в процесі реєстрації.

2.6   Інтернет – магазин paletot.ua надає можливість замовити товар наступним чином:

1)     на веб – сторінках інтернет – магазину (онлайн) за допомогою процедури подачі замовлення;

2)    по телефону, зв’язавшись з адміністратором інтернет – магазину за номером 0800300996

3)    електронною поштою, надсилаючи  з замовленням із зазначенням обраних товарів на електронну адресу info@paletot.com.ua

2.7  Інтернет - магазин  приймає замовлення онлайн цілодобово без вихідних. Замовлення по телефону приймаються з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 20.00  в суботу і неділю з 10.00 по 19.00.

2.8  Клієнт має можливість здійснити замовлення без обов’язкової реєстрації своїх даних в базі даних інтернет – магазину (покупка без реєстрації)

2.9   Обов’язковою умовою для прийняття замовлення є ретельне заповнення бланка і вказування всіх даних, необхідних для відправки товару і  оформлення документу що підтверджує оплату.

2.10  Для оформлення замовлення, необхідно вибрати товар на сторінках інтернет – магазину, звернувши увагу на його кількість, розмір і колір, після чого перейти на сторінку «Кошик» і продовжити процедуру оформлення замовлення, обираючи відповідні кроки подальших дій.

2.11   До того моменту як клієнт підтвердить  замовлення обраного товару  за допомогою кнопки «Оформити замовлення» клієнт має можливість вносити зміни в замовлення товару, такі як адреса і контактні дані для відправлення посилки або оформлення накладної. Підтвердження замовлення клієнтом шляхом натискання кнопки «Оформити замовлення» означає прийняття клієнтом на себе зобов’язання оплати вартості товарів і їх доставку, (якщо в умові придбання товару передбачається оплата доставки клієнтом) про що клієнт повідомляється безпосередньо перед підтвердженням замовлення.

2.12  Підтвердження замовлення Клієнтом відповідно до п.11 вище являє собою ОФЕРТУ Клієнта на укладання договору продажу яка адресується paletot.ua код ЄДРПОУ 3005503372, місцезнаходження: 21000, м. Вінниця, вул. Келецька, 78  відповідно до вмісту замовлення і цих правил.

2.13  Після подачі замовлення відповідно до п.11 вище клієнт отримує повідомлення на вказану ним електронну адресу, з вмістом що містить дані про його замовлення, вартість замовлення, обраний вид доставки, опис самого товару, адресні і контактні данні клієнта і магазину, а також інформацію про процедуру подачі рекламації на товари та право клієнта відмовитися  від виконання договору  продажу.

Це повідомлення є підтвердженням прийняття магазином оферти клієнта.

2.14  Магазин відправляє підтвердження прийняття ним оферти клієнта, передану електронною поштою або телефоном («Підтвердження виконання і відправки замовлення») або відмову від прийняття оферти клієнта на зазначену ним електронну адресу. Після отримання зазначеного підтвердження договір продажу замовлених клієнтом товарів між клієнтом та paletot.ua вважається укладеним

2.15  Договір продажу укладається українською мовою, а його зміст відповідає цим правилам і замовленню, зробленому клієнтом.

3. Доставка та отримання замовлень

3.1  Замовлення доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з післяплатою або з передплатою. Способи та терміни доставки можуть бути узгоджені з адміністратором веб сайту paletot.ua при підтверджені замовлення.

3.2  Можливі затримки в доставці замовлень в зв’язку з непередбачуваними обставинами, що виникають не з вини продавця.

3.3  Вартість доставки замовлення розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку, виходячи з ваги замовленого товару, регіону та способу доставки, і вказується на сайті під час оформлення замовлення.

3.4  При доставці замовлення вручається покупцеві або третій особі, зазначеній в замовленні в якості одержувача (надалі покупець і третя особа іменуються − «Одержувач»). При неможливості отримання замовлення, попередньо сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, замовлення може бути вручене особі, яка може надати відомості про замовлення (номер відправлення і/або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість замовлення в повному обсязі особі,  яка здійснює доставку замовлення.

3.5  Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження товару переходить до покупця з моменту передачі йому замовлення і проставлення одержувачем замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку замовлення.

3.6  Обов'язок продавця передати товар покупцю вважається виконаним в момент отримання покупцем відправлення, так як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв'язку. Порядок доставки та розкриття відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв'язку.

3.7  При прийнятті замовлення від кур'єра, одержувач зобов'язаний оглянути цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до упаковки товару, одержувач розписується в «Бланку доставки замовлень» і оплачує замовлення. Підпис в документах доставки свідчить про те, що претензій до посилки одержувачем не заявлено і продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі товару.

3.8  Уточнити дату, час і, за необхідності, маршрут доставки, можна у менеджера, який зв'язується з покупцем для підтвердження доставки замовлення.

3.9  Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного покупцем товару, виконання якої закінчується в момент отримання одержувачем товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного товару, що виникли після отримання та оплати товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та згідно гарантійних зобов'язань продавця. У зв'язку з цим придбання товару з доставкою не дає покупцеві право вимоги доставки придбаного товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну товару шляхом виїзду до покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки товару у випадках, коли покупець має право на повернення грошей за товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4. Вартість і форма оплати

4.1  Ціна товару вказується в гривнях 

4.2 Ціна товару на сайті може бути змінюватись продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений покупцем товар зміні не підлягає.

4.3  Ціна товару вказується на сайті. Що стосується невірної інформації щодо ціни замовленого покупцем товару, продавець інформує про це покупця для підтвердження замовлення із виправленою ціною або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з покупцем дане замовлення вважається анульованим.

4.4  Оплата товару здійснюється наступними  способами:

  1) готівкою під час отримання замовлення в сумі, що відповідає сумі замовлення, зазначеного на сайті;

  2) банківською картою, за допомогою електронної оплати, в момент оформлення замовлення. У разі вибору клієнтом даної форми оплати, її відсутність на рахунку paletot.ua або суб'єкта, що бере участь в транзакції терміном до 24 годин з моменту оформлення замовлення веде до анулювання замовлення. У подібних випадках прохання повторити оформлення замовлення і вибрати іншу форму оплати замовлення. Замовлення, де була обрана форма оплати Online – картою, приймається в обробку за фактом успішного платежу.

4.5 Продавець має право надавати знижки на товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на сайті і можуть бути змінені продавцем в односторонньому порядку.

 5.  Послуги що надаються електронним шляхом

5.1  Магазин  paletot.ua електронним шляхом надає своїм клієнтам наступні послуги:

1)  можливість створення облікових записів клієнтів в магазині;

2)  можливість укладення онлайн-договорів продажу товарів в інтеренет - магазині відповідно до цих правил;

3)  можливість бронювання і передзамовлення окремих товарів.

5.2  paletot.ua повідомляє, що в залежності від налаштувань інтернет-браузера клієнта він може відправляти в комп'ютерну систему клієнта файли cookie, які не є компонентом послуг, що надаються магазином, але забезпечують можливість подальшої ідентифікації клієнта при відвідуванні сторінок магазину і використовуються магазином для того, щоб спростити клієнту процес користування магазином, а також з метою відстеження активності клієнта на сторінках магазину. Клієнт може в будь-який момент відключити можливість використання магазином файлів cookie шляхом зміни відповідних налаштувань у своєму інтернет-браузері.

6.  Обробка персональних даних Інтернет – магазином paletot.ua

6.1  Адміністратором персональних даних користувача є , paletot.ua  код ЄДРПОУ 3005503372, місцезнаходження: 21000, м. Вінниця, вул. Келецька, 78.

6.2  Персональні дані користувачів магазину обробляються, серед іншого, наступним чином:

 1) для виконання укладених з користувачем договорів купівлі-продажу товарів з інтернет - магазину – підставою для обробки даних в цьому випадку буде договір, укладений з адміністратором шляхом прийняття правил магазину;

 2) для ведення облікового запису користувача інтернет - магазину – підставою для обробки даних в цьому випадку буде договір, укладений з адміністратором шляхом створення облікового запису та прийняття правил магазину;

3) якщо користувач висловив на це згоду, на зазначену адресу електронної пошти користувача або його номер телефону може відправлятися комерційна інформація у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, сповіщень у мобільному додатку, сповіщень у веббраузері щодо товарів, пропонованих до продажу в магазині, в тому числі рекламних акцій – в цьому випадку підставою для обробки даних користувача є його згода, яка не є обов'язковою і може бути відкликана в будь-який момент; 

4) для відправки користувачеві на сайті магазину індивідуальних маркетингових повідомлень, наприклад, у формі пропозиції покупки товарів з використанням профілю. Повідомлення будуть підготовлені на підставі аналізу виконаних користувачем покупок – підставою для обробки даних користувача в цьому випадку буде юридично обґрунтований інтерес адміністратора, що полягає у маркетингу товарів, пропонованих в магазині; 

5) в маркетингових цілях – на вказаний користувачем адресу для кореспонденції адміністратор буде періодично висилати інформацію про пропозицію магазину paletot.ua або пропозиції його торгових партнерів – підставою для обробки персональних даних користувача в цій сфері буде юридично обґрунтований інтерес адміністратора або його партнерів, що полягає у маркетингу зазначених в пропозиції товарів; користувач може в будь-який момент заперечити обробку його персональних даних у зазначеній вище сфері, звернувшись до магазину; 

6) для статистичних цілей для внутрішніх потреб адміністратора – в цьому випадку підставою для обробки даних буде юридично обґрунтований інтерес адміністратора, що складається в зборі інформації, яка дозволяє розвивати діяльність і приводити послуги у відповідність до потреб користувачів магазину; 

7) для підтвердження виконання адміністратором його зобов'язань і розгляду претензій, або захисту від претензій, які можуть бути спрямовані проти адміністратора, запобігання або виявлення шахрайства – підставою для обробки даних користувача в цьому випадку буде юридично обґрунтований інтерес адміністратора, який є правом захисту, підтвердження виконання зобов'язань і отримання за це належної винагороди від клієнтів адміністратора.

6.3  Здійснюючи покупки в інтернет – магазині paletot.ua, користувач вказує свої персональні дані, необхідні для виконання договору купівлі-продажу. Відмова надати дані, необхідні для реалізації замовлення, тягне за собою неможливість виконання магазином договору купівлі-продажу. Необов'язковим є вираження користувачем згоди на отримання комерційної інформації на вказану адресу електронної пошти або вказаний номер телефону для виконання укладеного договору купівлі-продажу товарів. Якщо згоду буде надано, її можна відкликати в будь-який момент. Відкликання згоди не впливає на відповідність законодавству з обробки до моменту відкликання.

6.4  Адміністратор інтернет – магазину paletot.ua надаватиме персональні дані користувача суб'єктам, які співпрацюють з ним при виконанні договору купівлі-продажу придбаних користувачем товарів, в тому числі, при отриманні платежів за придбані товари, а також доставку товарів.

6.5  Передані користувачем персональні дані будуть оброблятися в період, необхідний для реалізації договору купівлі-продажу, а також претензій по рекламаціях, а також підтвердження виконання зобов'язань адміністратора і розгляду претензій або захисту від претензій, які можуть бути спрямовані проти адміністратора.

7. Заключні положення

7.1 Персональні дані клієнтів, які надаються ними в ході реєстрації в магазині, обробляються інтернет – магазином paletot.ua  код ЄДРПОУ 3005503372, місцезнаходження: 21000, м. Вінниця, вул. Келецька, 78 виключно для виконання замовлень, а також можуть використовуватися в маркетингових цілях, якщо клієнт висловить відповідну згоду в окремому документі. Клієнт має право доповнювати, оновлювати і спростовувати персональні дані, вводити постійну або тимчасову заборону на їх обробку і вимагати їх видалення, якщо вони будуть неповними, недійсними, неправдивими, отриманими з порушенням законодавства або непотрібними для досягнення мети, для якої вони були зібрані, а також право заперечувати проти обробки персональних даних в маркетингових цілях.

7.2 Неприйняття цих правил виключає можливість придбання товарів, які пропонує інтернет – магазин paletot.ua. Магазин повинен надати клієнту можливість ознайомитися з правилами на момент замовлення. Клієнти, які створили власний обліковий запис, отримують повідомлення про внесення змін до правил за допомогою електронної пошти. Клієнт, який не згоден із змінами, внесеними до правил, має право в будь-який момент видалити свій обліковий запис.

7.3 Договір продажу товарів в магазині укладається українською мовою.

7.4 Інтернет – магазин paletot.ua залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни в правила. Зміни в правилах поширюються на замовлення, зроблені після внесення змін до чинних правил, з дотриманням наведених вище правил. 

7.5  Всі представлені в магазині товарні знаки, логотипи і фірмові найменування належать їхнім законним власникам і розміщуються в інформаційних цілях.