Правила публікації коментарів

Правила публікації коментарів і відгуків користувачів на сайті paletot.ua

Відгуки до товарів, що їх залишають користувачі сайту paletot.ua, потрібні для передання досвіду користуванням товаром та рекомендацій від покупців іншим потенційним покупцям Написання якісного відгуку після купівлі на сайті paletot.ua допоможе зробити вибір товарів простішим і зручнішим для всіх!

Кожен залишений відгук впливає на показники рейтингу продавця/товару і ранжування на сайті paletot.ua. Відгуки, написані з метою маніпуляції рейтингом (фіктивні позитивні, залишені співробітниками компанії / третіми особами з метою підвищення рейтингу; фіктивні негативні, залишені співробітниками компанії-конкурента / третіми особами з метою заниження рейтингу) буде заблоковано модераторами без попередження за фактом виявлення.

Усі залишені користувачами коментарі та відгуки на сайті проходять модерацію після публікації. Будь ласка, зверніть увагу на правила модерації коментарів.

Блокуються відгуки або коментарі:

1. Накрутка / спам (свідомо залишені відгуки позитивні / негативні, з метою маніпуляції рейтингом).

2. З посиланнями або згадуваннями прямих компаній-конкурентів paletot.ua;

3. Комерційні оголошення (продаж / купівля / послуги) від сторонніх компаній і третіх осіб;

4. Беззмістовні або безглузді коментарі з одного або декількох слів;

5. Написані іноземними мовами або умисно безграмотно, транслітом чи з використанням CAPS LOCK;

6. Дублі коментарів від одного й того ж або від різних користувачів;

7. Написані сторонніми особами від імені paletot.ua

8. Такі, що містять особисті дані клієнта або інших осіб;

9. Заклики до дій або рекомендації, які можуть призвести до псування товару;

10. Такі, що прямо та безпосередньо не стосуються обговорюваного товару!

11. Неактуальна або непідтверджена інформація;

12. Такі, що містять html, php або sql-код;

13. Обговорення цінової політики;

14. Такі, що містять нецензурну лексику (зокрема приховану), хамство, погрози, тролінг, образи та випади проти інших учасників обговорення, а також пропаганду насильства, заклики до порушення закону тощо;

15. Занадто емоційні критичні відгуки на товар без чітких аргументів і вказівки реальних причин негативного ставлення до товару;

16. Обговорення або скарги на роботу служб інтернет-магазину (доставки, сервісу, магазину, бухгалтерії тощо), які не стосуються безпосередньо якостей обговорюваного товару. Для вирішення ваших питань звертайтеся до служби підтримки за телефонами на сайті.

17. . Вкладення (фото та відео) не повинні містити сцен образливого чи еротичного характеру, водяних знаків, логотипів і згадок компаній-конкурентів paletot.ua

Вітається:

. Відгуки, що передають досвід користування  придбаним товаром на сайті paletot.ua, аргументовано описують його позитивні та негативні сторони, при цьому написані грамотно, змістовно і лаконічно

. Коментарі, що містять чіткі та суттєві питання щодо товару, які не можна прояснити з його опису або технічних характеристик. А також змістовні й корисні відповіді інших користувачів на ці запитання

В окремих випадках перед публікацією корисний коментар або змістовний відгук може бути відредаговано модераторами (видалено частину вмісту, яка не відповідає вказаним вище правилам).

Для отримання повідомлень про відповіді на ваші коментарі або відгук під час публікації вкажіть у полі e-mail адресу вашої електронної пошти. Його не буде опубліковано у загальному доступі, і він використовується виключно для надсилання повідомлень від адміністрації сайту paletot.ua.

Клієнт/користувач, що залишає відгук, погоджується, що зазначені ним контакти актуальні та можуть бути використані для перевірки достовірності інформації.

Якщо ви виявили помилку в описі або характеристиці товару на нашому сайті, будь ласка, також напишіть про це в коментарі. Його буде вилучено після її усунення модераторами, але однаково дякуємо — це допоможе зробити наш сайт кращим.

Якщо вам подобається відгук або питання — відмітьте його позначкою (подобається/неподобається). Це допоможе відгуку стати помітнішим для інших відвідувачів сайту. І, відповідно, навпаки.

Умови для нарахування бонусних коштів за відгук

Відгук повинен:

  1. Відгук має бути написаний авторизованим користувачем
  2. Залишений відгук має відповідати вимогам інформативності
  3. Відповідати правилам сайту
  4. Відгук має бути унікальним (не скопійованим з іншого сайту)
  5. Бути оригінальним (не дублювати відгук до іншого товару)
  6. Містити корисну пораду, досвід і рекомендації використання;

 

Кожен авторизований користувач може додати до одного товару один бонусний відгук (бонусні кошти нараховуються тільки за 1 відгук до товару, всі наступні бонусні відгуки можуть бути додані до інших товарів).

Бонусні кошти РС за відгуки можуть бути нараховані не більше ніж 10 разів на місяць. Зараховуються протягом доби. Перевірити нарахування Ви можете на сайті в особистому кабінеті в вкладці PaletotClub. Використовувати кошти за відгуки можна разом з накопиченеми коштами PC  за купівлю товарів.